Veiklos funkcijų 200 serijos nerūdijančio plieno

Veiklos funkcijų 200 serijos nerūdijančio plieno

Date:Dec 18, 2018

T. y. kristalinės struktūros yra atomo kampinių kubą ir atomo viduryje kiekvieną veido. ir ferito nerūdijančio plieno yra priešinga, jis yra būdingas kūno širdies kubo struktūra.


Nikelis yra vienas iš dažniausiai naudojamų elementų gamybai, šis kristalinės struktūros, tačiau dėl nikelio po II pasaulinio karo nebuvimas, dedama pastangų sumažinti metalų naudojimas.  Tai paskatino pakeisti nikelio, kuris yra naudojamas gaminti kai kurie korozijai Austenitinio nerūdijančio plieno, kiti elementai, dėl to atsirado 200 serijos nerūdijančio plieno.


200 serijos nerūdijančio plieno lydinių azoto taip pat sudarys veido širdies kubo struktūra, todėl žalingas chromo nitrido ir padidinti dujų akytumas. Pridėjus mangano leidžia daugiau azoto reikia pridėti saugiai, tačiau nikelio negali bϋti visiπkai paπalinami iπ 200 serijos nerūdijančio plieno.  Todėl 200 serija nerūdijančio plieno yra būdingas jo azoto ir mangano kiekis.


Ir 80 's, gamyba ir paklausa maža nikelio nerūdijančio plieno plūstelėjo, nikelio kainos toliau didės, bet ir skatinti 200 serijos nerūdijančio plieno.  Azija dabar yra pagrindinis šaltinis ir vieta 200 serijos plieno suvartojimo. 200 serijos nerūdijančio plieno atsparumas korozijai yra mažesnis nei 300 serijos nerūdijančio plieno, kuris apsaugo nuo korozijos taško aplinkoje su aukštos drėgmės ir chloro kiekis ir atotrūkis korozijai, sukelia skysčių ir rūgštinės aplinkos sustingti .  Tai yra todėl, kad siekiant sumažinti nikelio kiekį, taip pat bus sumažinti chromo kiekis ir atsparumas korozijai.


200 serijos nerūdijančio plieno yra puikus patvarumas ir kietumas, net mažas (ar net maža temperatūra) temperatūra. Jie paprastai yra sunkiau ir stipresnis nei 300 serijos plieno, daugiausia dėl jų didesnės azoto kiekį, kuris yra azoto armatūros vaidmenį.  Nes jie austenito, nerūdijančio plieno 200 ir 300 serijos yra magnetinis. Nors Austenitinio nerūdijančio plieno yra brangesnis nei jo ferito plienas, 200 series nerūdijančio plieno yra dar pigiau nei 300-serija nerūdijančio plieno dėl savo mažesnės nikelio kiekio.  Vis dėlto lipdiniai (plastiškumas) 200 serijos nerūdijančio plieno yra mažesnis negu 300 serijos nerūdijančio plieno (nors tai galima patobulinti, pridedant vario).


Pagal programą, 200 serija nerūdijančio plieno naudojimo sritis yra siauresnė negu 300 serijos nerūdijančio plieno dėl mažo korozijai medžiagos. Tai nėra rekomenduojama būti naudojami cheminės aplinkoje, tačiau atvyko daug namų apyvokos daiktų. Kai kuriais atvejais, 200 serijos nerūdijančio plieno apima: indaplovės ir skalbimo mašinos, stalo įrankiai ir maisto ruošimo reikmenys, vidaus vandens rezervuarus, uždaras ir netipiniai lauko pastatų, maisto ir gėrimų įranga, automobiliai (struktūras ir dekoracijomis).

Pora: Kokie yra kvalifikuotų 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių pasirodymai?

Kitas: Kaip nustatyti nerūdijančio plieno vamzdžių suvirinimo Beribio?