Superduplex nerūdijančio plieno suvirinto vamzdžio apdorojimo technologija

- Jan 10, 2019-

Tačiau superduplex plienas yra jautrus trečiajam fazės nusodinimui, pavyzdžiui, intermetaliniai junginiai, ir kaip valdyti suvirinimo ir terminio apdorojimo procesą yra sudėtinga problema gaminant šį produktą.


„Mature Super Duplex Steel S32750“ suvirintų vamzdžių gamybos procesas yra:


1, procesas yra konkretus: žaliavos tikrinimas-plieno plokštė ultragarso defektų aptikimas-obliavimo krašto formavimo-iš anksto suvirinimo - visas apskritimo pjovimo suvirinimo fiksuoto skersmens + terminio apdorojimo vamzdžio galo plius suvirinimo spindulių tikrinimo vamzdis galo skverbtis bandymas-hidraulinis bandymas marinavimo pasyvumo-gatavo produkto patikrinimas Pažymėti pakuotės asmens biblioteką.


2, liejimo tiesiai siūlės suvirintų vamzdžių gamyboje, gamybos sunkumai yra veiksmingas lankstymo momento taikymas plieno juostos kraštui, sunku išspręsti tradicinių liejimo technologijų naudojimą, o dvipusio nerūdijančio plieno išeiga - maždaug du kartus daugiau nei įprastas austenitinis nerūdijantis plienas, jo formavimas yra sunkesnis. FFX (lankstus liejimas), kaip nauja formavimo technologija, protingai naudoja įtempimo efektą, kai ritė yra sulenkta, kad maksimaliai padidintų lenkimo momentą prie plieninės juostos krašto, ir naudojant palankias ritinio begalybės sąlygas, lenkimo formą. kraštas gali būti laisvai reguliuojamas pagal plieno juostos stiprumą ir storį, kad būtų pasiekti geriausi suvirinimo reikalavimai.


3, suvirinimas šiam plazminio lankinio suvirinimo (PAW) ir volframo argono lankinio suvirinimo (GIAW) suvirinimo procesui. Pirmiausia, naudojant plazminio lankinio suvirinimo skverbimąsi, kad būtų pasiektas vienpusis suvirinimas, dvipusis liejimo efektas, naudojant volframo argono lankinį suvirinimą užpildymui ir dangteliui, suvirinimas naudojant gryną argono apsaugą. Siekiant sumažinti kenksmingų fazių nusodinimo tendencijas, suvirinimo procesą, kiek įmanoma, naudoti žemesnės linijos energiją, linijos energija yra geriausia ne daugiau kaip 16 kj / cm. Be to, sluoksnio prašymo temperatūra yra labai svarbi suvirinant dvipusį plieną, turi būti kontroliuojama iki 100 ℃, per didelė tarpsluoksnio temperatūra padidins kenksmingų fazių nusodinimo tendencijas ir galiausiai paveiks produkto veikimą.


4, terminis apdorojimas po suvirinimo terminio apdorojimo naudojant indukcinę krosnį iki viso vamzdžio kieto tirpalo apdorojimo, terminio apdorojimo temperatūra 1050-1120 ℃, vandens purškimo aušinimas iki 40 ℃.

Pora:Nerūdijančio plieno flanšai tipas Kitas:Visi nerūdijančio plieno medžiagų užsakymai bus apdrausti nemokamai