Nerūdijantis nerūdijančio plieno vamzdis Pūdymas Fosfatavimas / pasyvavimas / muilinimas

Nerūdijantis nerūdijančio plieno vamzdis Pūdymas Fosfatavimas / pasyvavimas / muilinimas

Date:Dec 26, 2018

Po pasodinimo pasyvinimo, besiūlių plieninių vamzdžių paviršius tampa vientisa, sidabriškai balta, o tai labai pagerina nerūdijančio plieno atsparumą korozijai. Fosfatavimas - tai besiūlių plieninių vamzdžių įterpimas į fosfatinį skystį (pagrindinį pagrindinio tirpalo rūgšties tirpalą), paviršiaus nusodinimas, kad susidarytų vandenyje netirpios kristalinės fosfato konversijos plėvelės sluoksnis, o fosfatavimas yra cheminė ir elektrocheminė reakcija į fosfato cheminės transformacijos plėvelę procesą, fosfato konversijos plėvelės, vadinamos fosfatine plėvele, \ t

 

Taigi tam tikru mastu, kad būtų išvengta metalo korozijos, naudojamas dažyti dugną prieš dažymą, pagerinti plėvelės sluoksnio sukibimą ir atsparumą korozijai, metalo šaltojo apdorojimo procese, kad būtų galima naudoti anti-trinties tepimo naudojimą. "Fosfatavimo muilinimas" reiškia pakartotinio muilinimo procesą po fosfatavimo. Paprastai jis naudojamas mašinų apdorojimo procesams rengti arba tempti. Po fosfatavimo plėvelės paprastai yra 8-12 mikronų, o po to - į muilinimo tirpalą, tada traukite arba ištempkite. Muilinimo tikslas - toliau didinti tepimo efektyvumą.

 

Marinavimas, fosfatavimas, muilinimas besiūlių plieninių vamzdžių eksploatavimo tvarka Trumpas procesas: marinavimas, aukšto slėgio plovimas, fosfatavimas, aukšto slėgio vandens praplovimas, muilinimas, džiovinimas, perkėlimas.


Pora: 310S nerūdijančio plieno plokštės lapo & 316L nerūdijančio plieno lakštai plokštės kuris geriau ant anti-aukštos temperatūros?

Kitas: Kinija nerūdijančio plieno plokštės ritė rinkos kainos pastovios tarptautinės Purhcase