Besiūliai nerūdijančio plieno vamzdžių ėsdinimo fosfatavimas / pasyvavimas / muilinimas

Besiūliai nerūdijančio plieno vamzdžių ėsdinimo fosfatavimas / pasyvavimas / muilinimas

Date:Dec 26, 2018

Po pasyvavimo besiūlis plieninių vamzdžių paviršius tampa tolygiai sidabriškai baltas, o tai labai pagerina nerūdijančio plieno atsparumą korozijai. Fosfatavimas - tai besiūlis plieninis vamzdis, panardinantis į fosfatuojantį skystį (pagrindinį rūgšties fosfato pagrindinį tirpalą), nusodinant jį į paviršių, kad būtų sudarytas vandenyje netirpios kristalinės fosfato virsmo plėvelės sluoksnis, fosfatavimas yra cheminė ir elektrocheminė reakcija, formuojanti fosfato cheminio virsmo plėvelę. procesas, fosfato konversijos plėvelės, vadinamos fosfatuojančia plėvele, susidarymas,

 

Taigi tam tikru mastu, kad būtų išvengta metalo korozijos, naudojamas dugnui dažyti prieš dažymą, pagerinamas plėvelės sluoksnio sukibimas ir antikorozinė savybė metalo šaltojo apdirbimo procese, siekiant naudoti antifrikcinį tepimą. "Fosfatinis muilinimas" reiškia pakartotinio muilinimo procesą po fosfatavimo. Paprastai jis naudojamas braižant ar tempiant mašinų apdirbimo procesus. Po fosfavimo plėvelė paprastai yra 8–12 mikronų, tada į muilinimo tirpalą, tada traukite arba ištempkite. Muilinimo tikslas yra dar labiau padidinti tepimo efektyvumą.

 

Ėsdinimas, fosfatavimas, muilinimas, besiūlis plieninis vamzdis Darbo procedūros trumpas procesas: aukšto slėgio plovimas-fosfatavimas-aukšto slėgio vandens plovimas-muilinimas-džiovinimas-perkėlimas į krūvas.


Pora: 310S nerūdijančio plieno lakštas ir 316L nerūdijančio plieno lakštas, kuris yra geresnis esant aukštai temperatūrai?

Kitas: Kinijos nerūdijančio plieno plokščių ritės rinkos kaina stabili tarptautiniam pirkinių krepšeliui