Nerūdijančio plieno 304 kapiliarų vamzdelis ir gamybos procesas

Nerūdijančio plieno 304 kapiliarų vamzdelis ir gamybos procesas

Date:Dec 25, 2018

nerūdijančio plieno 304 kapiliarai

 

nerūdijančio plieno 304 kapiliarinis vamzdis gali būti pritaikytas prie visų rūšių automatinių matavimo signalų vamzdžių, automatinių prietaisų laidų apsaugos vamzdžių, tikslių optinių liniuotės linijų, pramoninių jutiklių, elektroninės įrangos linijų apsauginių vamzdžių, elektros grandinės saugos apsaugos, šiluminių prietaisų kapiliarų apsaugos ir tuščio šerdies aukščio -įtampos optinio kabelio vidinė atrama.

 

304 nerūdijančio plieno kapiliarų charakteristikos. Jis turi gerą minkštumą, atsparumą korozijai, atsparumą aukštai temperatūrai, atsparumą dilimui, atsparumą tempimui, atsparumą vandeniui ir puikias elektromagnetinio ekrano savybes. Nerūdijančio plieno kapiliarus galima laisvai sulenkti įvairiais kampais ir kreivio spinduliais, tuo pačiu minkštumu ir patvarumu visomis kryptimis. Nerūdijančio plieno tarpas tarp žarnų yra lankstus, geras lankstumas, be kliūčių ir standumo; nerūdijančio plieno srieginė žarna turi tam tikrą įtempimą tarp šoninės sagties, kad žarna nebūtų pažeista dėl žarnos pažeidimo. Ašinis įtempis gali atlaikyti daugiau kaip 6 kartus viršijant vardinį vidinį skersmenį.

 

Todėl nerūdijančio plieno kapiliarinį vamzdelį sumontuoti yra patogu, siekiant efektyviai taupyti energiją ir efektyviai naudoti energiją galima efektyviai.

 

304 nerūdijančio plieno kapiliarų pakopos, kai atkaitinama 1, reikia atkreipti dėmesį į tai, ar atkaitinimo temperatūra pasiekė nurodytą temperatūrą. Nerūdijančio plieno terminis apdorojimas paprastai yra tinkamas tirpiems kietiems tirpalams arba „atkaitinimui“, proceso temperatūros diapazonas yra 1040–120 (Japonijos specifikacija).

 

Į nerūdijančio plieno vamzdžių apdirbimą taip pat galima žiūrėti į atkaitinimo krosnį, atkaitintas nerūdijančio plieno vamzdis turėtų būti kaitrinės formos, o minkštinimo sumažėjimo reiškinio nėra. 2, atkaitinimo atmosfera.

 

Paprastai naudojant gryną vandenilį kaip nerūdijančio plieno vamzdžių atkaitinimo atmosferą, atmosferos grynumas yra daugiau kaip 99,99%, jei atmosferoje yra kitų inertinių dujų, ji gali atitinkamai sumažinti gryno vandenilio grynumą, tačiau draudžiama, kad jame būtų per daug deguonies ir vandens garų. . 3. Krosnies korpuso sandarinimas. Šviesos krosnis turi būti ribojama lauko oro, paprastai naudojant vandenilį kaip techninės priežiūros dujas, krosnies korpuse yra tik viena anga, o patogu deginti vandenilį.

 

Tikrinimo metodas nuvalys vandenį kiekviename atkaitinimo krosnies jungties tarpelyje, stebės, ar nėra oro nutekėjimo, lengviausiai nesandari dalis yra atkaitinimo krosnis vamzdžio vietoje ir iš jos, kur labai lengva uždaryti sandarinimo žiedą. dėvėti, reikia dažnai tikrinti ir pakeisti. 4 palaikykite dujų slėgį. Kad būtų išvengta nuotėkio, šviesios krosnies techninės priežiūros dujos turėtų išlaikyti tam tikrą teigiamą slėgį, jei techninės priežiūros dujos yra vandenilis, paprastai siekiančios daugiau kaip 20 kBar. 5, krosnyje negali būti vandens garų.

Pirma, norint pakartotinai patikrinti, ar krosnies korpusas nėra nuobodus, pirmoje krosnyje krosnies medžiaga turi būti išdžiovinta, antra - patikrinti, ar nerūdijančio plieno vamzdyje į krosnį nėra likusių vandens dėmių, kai kuriuose nerūdijančio plieno vamzdžiuose gali būti skylių, ties šį kartą neturi būti vandens, kad patektų į šviesią krosnį, kitaip tai turės neigiamos įtakos nerūdijančio plieno apdirbimo procesui.


Pora: 304 Nerūdijantis plienas negali spręsti apie magnetizmo pranašumus ir trūkumus

Kitas: Koks 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių spektaklis?