Nerūdijančio plieno 304 kapiliarinis vamzdelis ir gamybos procesas

Nerūdijančio plieno 304 kapiliarinis vamzdelis ir gamybos procesas

Date:Dec 25, 2018

nerūdijančio plieno 304 kapiliarai Vamzdžiai

 

nerūdijančio plieno 304 kapiliarinis vamzdelis gali būti naudojamas visų tipų automatiniams signalizacijos vamzdžiams, automatiniams prietaisų laidų apsaugos vamzdžiams, tiksliam optiniam liniuotės linijai, pramoniniam jutikliui, elektroninės įrangos linijos apsaugos vamzdžiui, elektros grandinės saugos apsaugai, terminių instrumentų kapiliarinei apsaugai ir tuščiajai šerdies aukštai - įtampos optinio kabelio vidinė pagalba.

 

304 nerūdijančio plieno kapiliarų charakteristikos Jis turi gerą minkštumą, atsparumą korozijai, atsparumą aukštai temperatūrai, atsparumą dilimui, tempimo stiprumą, atsparumą vandeniui ir puikias elektromagnetinio ekranavimo savybes. Nerūdijančio plieno kapiliarai gali būti laisvai sulenkti į įvairius kampus ir kreivumo spindulius, tokiu pačiu minkštumu ir ilgaamžiškumu visomis kryptimis. Nerūdijantis plienas Žarnų atstumas yra lankstus, geras lankstumas, jokių kliūčių ir standumo; nerūdijančio plieno srieginė žarna turi tam tikrą įtampą tarp šoninės sagties, kad žarna nebūtų pažeista žarna. Ašinė įtampa gali atlaikyti daugiau nei 6 kartus didesnį vardinį vidinį skersmenį.

 

Todėl nerūdijančio plieno kapiliarinio vamzdžio įrengimas yra patogus, efektyvi energija gali būti naudojama neefektyviai, kad būtų pasiektas energijos taupymas ir patogus poveikis.

 

304 nerūdijančio plieno kapiliarų pakopos, jei reikia sumaišyti 1, reikia atkreipti dėmesį į tai, ar atkaitinimo temperatūra pasiekė nurodytą temperatūrą. Nerūdijančio plieno terminis apdorojimas paprastai yra priimtinas kieto tirpalo terminiam apdorojimui arba "antifrizavimui", proceso temperatūros intervalas yra 1040 ~ 1120 (Japonijos specifikacija).

 

Nerūdijančio plieno vamzdžių apdorojimas taip pat gali būti peržiūrėtas atkaitinimo krosnyje, iškaitintas nerūdijančio plieno vamzdis turi būti kaitinamas, ir nėra minkštėjimo. 2, atkaitinimo atmosfera.

 

Paprastai gryno vandenilio, kaip nerūdijančio plieno vamzdžių atkaitinimo atmosferos, atmosfera yra geriau nei 99,99%, jei atmosferoje yra dar viena inertinė dujos, gali tinkamai sumažinti gryno vandenilio grynumą, bet draudžiama turėti pernelyg didelio deguonies ir vandens garų . 3. Krosnies korpuso sandarinimas. Šviesos dezinfekavimo krosnis turi apsiriboti išoriniu oru, paprastai su vandeniliu, kaip techninės priežiūros dujomis, krosnies korpuse yra tik viena ventiliacija, todėl patogu uždegti vandenilį.

 

Tikrinimo metodas nuvalys vandenį prie kiekvienos atkaitinimo krosnies jungties tarpo, stebės, ar yra oro nuotėkis, lengviausia nuotėkio dalis - tai iškaitinimo krosnis vamzdžio vietoje ir iš jos, kur sandarinimo žiedas yra labai lengvas reikia dėvėti, reikia dažnai patikrinti ir pakeisti. 4, palaikykite dujų slėgį. Siekiant išvengti nuotėkio, išlaikymo dujos šviesioje krosnyje turėtų išlaikyti tam tikrą teigiamą slėgį, jei techninės priežiūros dujos yra vandenilis, paprastai siekdamos daugiau nei 20kBar. 5, krosnyje negali būti vandens garų.

Pirma, siekiant pakartotinai patikrinti, ar krosnies korpusas yra nuobodu, pirmoje krosnyje turi būti išdžiovinta krosnių medžiaga, antra - patikrinti, ar nerūdijančio plieno vamzdis į krosnį turi likutinių vandens dėmių, kai kurie nerūdijančio plieno vamzdžiai gali turėti skyles, šiuo metu neturi būti vandens, kad būtų galima patekti į šviesią krosnį, kitaip jis turės neigiamą poveikį nerūdijančio plieno perdirbimo procesui.


Pora: 304 nerūdijančio plieno negalite įvertinti privalumus ir trūkumus iš magnetizmas

Kitas: Kokie yra kvalifikuotų 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių pasirodymai?