Nerūdijančio plieno juosta

Nerūdijančio plieno juosta

Date:Aug 18, 2016

Nerūdijančio plieno juosta

Išsamus aprašymas


Huitong specialios Steel Co., Ltd. yra garsaus Kinija nerūdijančio plieno juosta gamintojas ir tiekėjas, gamybos fabrikas ir įmonės ir kaip profesionalus nerūdijančio plieno juosta eksportuotojas ir pardavėjo, mes yra visada malonu pasveikinti Jus pirkti ir didmeninė prekyba aukštos kokybės nerūdijančio plieno juostos, nerūdijančio plieno juosta, nerūdijančio plieno juostos, nerūdijančio plieno konstrukcija, ss juostelės iš mūsų gamyklos.

Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujanti visi nerūdijančio plieno juosta reikalavimus. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų ir platintojai iš nerūdijančio plieno juostelės Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekvienas padalinys yra puikiai valdo ir visiškai automatizuotas gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.

Lygio ir kokybės:

Austenitinio: 201, 301, 302, 304, 304 L, 305, 309, 310, 316, 316 L, 321.

Feritinio: 430, 430li, 434, 444.

Per du aukštus: 2304, 2205, 2507.

Martensitinis: 410, 440A.

Kritulių grūdinimas klases: A286, esu 350.

Specifikacija:

Storį: 0,15-3 mm.

Plotis: 18-100mm arba pirkėjo reikalavimo pagrindu.

Paviršių ir apdailos darbai:

2b, BA, HL, poliruotas, veidrodis, Nr.1-Nr.4, 8K, PVC danga, lazeris ir kt. danga

Taikymas ir naudojimas:

Nerūdijančio plieno juostos dažniausiai naudojamas automobilių prašymą, pramoninis pritaikomumas, architektūros, inžinerinių ir pan.

Pakuotė:

Standartinės išvežimo pakavimo ar arba kaip pritaikymas.

Pajėgumų: Gamyba, pakavimas, testavimas, juostelės dangos.

Susijusios paieškos: kitų nerūdijančio plieno, kitų nerūdijančio plieno, nerūdijančio plieno juostos, nerūdijančio plieno juostos, nerūdijančio plieno juosta, nerūdijančio plieno juostos, nerūdijančio plieno konstrukcija, SS juostelės.

Karšto žodžius: nerūdijančio plieno juosta, nerūdijančio plieno juostos, nerūdijančio plieno juosta, nerūdijančio plieno juostos, nerūdijančio plieno konstrukcija, ss juostelės, Kinijos tiekėjas, gamintojas, fabrikas, eksportuotojas, pardavėjas, įmonė, didmeninė prekyba, pirkti, geriausiai, aukštos kokybės

Nuotraukos


Prašome spausti čia

Susisiekite su mumis

Pora: BW nerūdijančio plieno vamzdžių jungiamosios detalės

Kitas: 75Ni8 legiruotojo plieno juosta