Plieno gamybos pajėgumai sudarė labai svarbus laikotarpis

Plieno gamybos pajėgumai sudarė labai svarbus laikotarpis

Date:May 19, 2017

Plėtros ir reformų Komisijos, ministerijos, pramonės ir komercijos, kartu su kitų ministerijų bendrų susitikimų valstybės vienetų, sustiprinti koordinavimą, Atkreipkite dėmesį į šias užduotis atlikti plėtrai skatinti, įgyvendinimas, Komisija, MUP centrinio komiteto ir valstybės Tarybos ginčų sprendimų priėmimo tvarką, plėtros ir reformų Komisijos, padaryti gerą darbą ir metinių užduočių tikslus skilimo ir sutelkti dėmesį į regiono perteklinių pajėgumų, įgyvendinant darbo. Šiuo metu šių metų geležies ir plieno anglies gamybos pajėgumų sumažinimą visiškai įgyvendinta atitinkamos įmonės, įrangos ir kasybos, dirbti, kad būtų gera pradžia.


Iki šiol, šių metų šalį iš plieno gamybos pajėgumai sudaro 31,7 mln tonų metinė užduotį 63,4 %; iš viso 68.97 mln tonų iš anglių gamybos pajėgumas kasmet užduotį 46 %. Pažymėtina, kad plieno gamybos pajėgumų duomenys neapima nelegalių "žemės plieno" pajėgumų. "Plieno žemės" regione iš esmės baigė darbą atlieka išsamų tyrimą, tyrime buvo nustatyta, kad "plieno juosta" gamybos pajėgumas buvo nutrauktas, plieno rinkos užsakymas buvo dar labiau patobulinta. Šiuo metu mes stiprinti priežiūrą ir kontrolę, užtikrinti, kad iki birželio 30 d. iki visiško uždraudimo "plieno žemėje."


Pagal dislokuoti valstybės Taryba, sausį šiemet, geležies ir plieno pramonėje spręsti perteklinių pajėgumų ir sunkumų plėtojant tarpžinybinį Jungtinis susitikimas, sudarytas iš 12 patikrinimų grupėms, teko 30 provincijos) autonominiuose regionuose ir savivaldybėse) ir Xinjiang gamybos ir statybos korpusas atlikti specialius patikrinimus, tikrinti 228 geležies ir plieno įmonėms, 150 anglies kasyklose.


Meng Wei pasakė, kad iš kontrolės padėtį, 2016 m. šalį iš 400 kubinių metrų ir toliau aukštakrosnių 39, už geležies gamybos pajėgumai 6.77 milijonų tonų, 30 tonų ir toliau konverteris ir Elektrinė krosnis 71, už plieno gamyba 10.96 milijonų tonų pajėgumų. Uždaryta apie 300.000 tonų žemiau dydis mažas anglies kasyklos apie 1500, už 120 milijonų tonų anglies gamybos pajėgumai. 2016 geležies ir plieno pramonėje pašalinti atgaliniu gamybos pajėgumus specialieji veiksmai rasti atgal plieno gamybos pajėgumus, buvo nugriauti arba uždaromos kaip reikalaujama; turėtų būti uždarytas ir paraiškų iš klasės anglies kasyklose, įgyvendinta kaip ją nutraukia.


Atsižvelgiant į Kinijos plieno "į gamybos pajėgumų" jau įžengė į naują etapą, bendras spaudimas palaipsniui sumažinti pajėgumų perteklių, struktūrinių prieštaravimų tampa vis labiau pastebimi. Šiuo tikslu Zhou Jianqi teigė, kad ateityje "talpa" politika gali skiesti "kiekis" rodiklių, per griežtų aplinkos apsaugos pašalinti neatitiktį gamybos pajėgumus ir neefektyvūs gamybos pajėgumai; nuoroda į tarptautinės išplėstinės praktikos, kartu su pažangių įmonių Kinijos emisijos technologijų lygis, dar labiau pagerinti geležies ir plieno pramonės įmonės intensyviai srityse ir pramoninių vietovių geležies ir plieno pramonės įmonės, pagrindinė teršalų išmetimo standartus; stiprinti iniciatyvas, skatinančias geležies ir plieno pramonės įmonės pasiekti varus emisijas.


   

    6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

apie mus


Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujanti už visus jūsų plieninis vamzdis, skardos, plieno juostos & Plieninių vamzdžių jungiamųjų detalių reikalavimų. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų & platintojams, plieno vamzdžiai, nerūdijančio plieno plokštelės & nerūdijančio plieno strypo Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekvienas padalinys yra puikiai valdo ir visiškai automatizuotas gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.


Jei turite ketinimą supranta mus, tuomet jį vadiname greičiau.
Tel: + 86 029 89306039

Faksas: 029-89306039


Pora: Plieno gamybos pajėgumai buvo baigtas daugiau nei pusę metų

Kitas: Šiais metais išleista anglies ir geležies gamybos pajėgumų programa