Plieno gamybos pajėgumas baigėsi Metinė užduotis 63,4%

Plieno gamybos pajėgumas baigėsi Metinė užduotis 63,4%

Date:May 12, 2017

Gegužės 10 d. Premier Li Keqiang vadovavo valstybės tarybos vykdomajam susirinkimui, kad įsiklausytų į gamybos pajėgumų ir pagrindinių pramonės šakų pažangą, kad būtų pašalinti ataskaitos gamybos pajėgumai, siekiant skatinti ekonomikos restruktūrizavimą. Susitikime buvo pabrėžta, kad norint išspręsti ir panaikinti perviršinio gamybos atgal sugebėjimus yra svarbi struktūrinės reformos pasiūla - pakeisti vystymosi būdą ir skatinti senų ir naujų energijos poreikių neišvengiamų pokyčių.


Nuo šių metų pradžios įvairūs regionai ir departamentai ir toliau daug dėmesio skyrė darbui, geležies ir plieno, anglių pramonei, siekdami panaikinti atgalinius gamybos pajėgumus ir pasiekti teigiamų rezultatų, šalis iš plieno gamybos pajėgumų buvo 31,7 mln. tonų, atitinkamai 68,97 mln. tonų anglies gamybos pajėgumų, metinė užduotis - 63,4%. Tačiau inspektoriai taip pat nustatė, kad pasiūlos ir paklausos pokyčių stadija sumažina pajėgumus gaminti pajėgumus, kai kuriose vietose pašalinti atotrūkį gamybos pajėgumų atsilikimą, personalą skolinimas, susijungimas ir reorganizavimas yra sunkiau ir pan.


CCTD China Coal Market Network Observer Chen Jie sakė, kad dėl anglies išleidimo ir nacionalinės makrokontrolės vaidmens gali būti išleista labai didelė anglies gamybos pajėgumų dalis, ypač pagrindinė anglies kilmė, daug anglių gamybos ir panaudojimo, padidėjo pardavimų ir pristatymo apimtis. Atitinkami valstybės departamentai aktyviai skatinti racionalų anglių kainų grąžinimą, akmens anglies kainos daugelyje sričių smarkiai sumažėjo. Su lietaus sezono atsiradimu, hidroelektrinių emisija, žemos hidroenergijos kainos į pakrančių rinką, dėl to sumažėja anglies vartojimas, termoliškos anglies kainos toliau mažėja, anglies kainos sparčiai vėl pasiekia pagrįstą ribą.


"Plieno" atstatymui parodė, kad plieno asociacija atskleidė, kad norint, kad asortimentas būtų kuo greičiau pašalintas nuo gegužės 2 d. Iki 25 d., Bendras susirinkimo gamybos pajėgumas bus siunčiamas devynioms darbo grupėms "" Atlikti specialius patikrinimus. Tikimasi, kad liepos-rugpjūčio mėn. Tarpministrinė federacija taip pat vykdys visišką provincijų ir miestų priėmimą.


Zhuo įrašų informacijos geležies ir plieno analitikas Cui Hong sakė: "Land Steel" yra neramus plieno pramonė daugelį metų senoji problema, žaisti vis daugiau ir daugiau, nuo praeitų metų šalyje siunčiama daug inspektorių lauko priežiūra ir ekspozicija, ir atsakingas asmuo spręsti ir pasiekti puikių rezultatų. Remiantis dabartine duomenų santrauka, provincijos ir autonominiai regionai išvalo "žemės plieno" įmones iš viso daugiau nei 500, kurių gamybos pajėgumas siekia 119 milijonų tonų. Su "plieno žeme" pajėgumais greitai išeiti, Kinijos plieno pramonės pelningumą, skatina tolesnę sveiką ir tvarkingą plieno pramonės plėtrą.


Atsižvelgiant į kitą darbo kūrimo etapą, susitikime taip pat buvo pabrėžta, kad reikėtų taikyti labiau į rinką orientuotą taisyklę, tvirtą ir veiksmingą perteklinių gamybos pajėgumų panaikinimą ir pašalinimą. Griežtai ištirti ir kovoti su neteisėta gamyba ir statyba bei neatitinka aplinkos apsaugos, kokybės, saugos ir kitų įmonės standartų, o prastų vietų - rimtai atskaitomybei. Apie ribą bus galima rasti ankstyvame "žemės plieno" gamybos pajėgumų tyrime, kad visiškai uždraustų, pašalintų įrangą, užkirstų kelią atgaivinimui. Dėl metinių pajėgumų įtraukimo į anglių kasyklų užduotis iki lapkričio pabaigos, kad išeitų iš visų. Pašalinti, nustoti statyti, lėtai statyti akmens anglių projektus, kad kuo greičiau būtų pašalintas terminas, atsakomybė žmonėms. Antra, mes turėtume padaryti gerą darbą persikėlimo darbuotojams, kurie laikosi svarbios pozicijos. Trečia, privalome sustiprinti priežiūrą ir priežiūrą, laiku paskelbti visas vietoves, kad būtų galima pagaminti atitinkamą informaciją, tobulinti ataskaitų teikimo sistemą, kad būtų užkirstas kelias sukčiavimui atsilikusiam gamybos pajėgumui pašalinti ir būtų griežtai kontroliuojamas žemos kokybės anglies importas.


Pora: 304 Didelio skersmens nerūdijančio plieno vamzdis

Kitas: Kinijos plieno asociacija: Skatinti plieno pramonės į svirtį į Fast Lane