Šiais metais išleista anglies ir geležies gamybos pajėgumų programa

Šiais metais išleista anglies ir geležies gamybos pajėgumų programa

Date:May 26, 2017

Vystymo ir reformų komisija, Pramonės ministerija ir kiti departamentai neseniai paskelbė "2017 m. Geležies ir plieno pramonei, kad išspręstų perteklinius pajėgumus, kad susidarytų sunkumų kuriant darbo požiūrį". Aišku, kad 2017 m. Šalis panaikins apie 50 mln. T žalios plieno gamybos pajėgumų, išvežimo iš anglies gamybos pajėgumai 150 milijonų tonų ar daugiau.

Plieno gamybos pajėgumus, "nuomonės" reikalavimus, 2017 birželio 30 d., "Žemės plieno" gamybos pajėgumus pasitraukti iš įstatymo; sustiprinti veiksmingą plieno pramonės tiekimą, siekiant išvengti kainų kilimo ir nuosmukių; 2013 m. Iš neapdoroto plieno gamybos pajėgumų yra apie 50 mln. Tonų; Susijungimai ir reorganizavimas, kad būtų pasiekta didelė pažanga; griežtas personalo įdarbinimo procedūrų įgyvendinimas, atvirų darbuotojų atleidimas nuo kelio ir pastangos dirbti, kad darbuotojai nebūtų atleidžiami iš darbo, bedarbiai; pagal rinkodaros principą, teisinė valstybė tinkamai šalina įmonės skolą, šalinimo politika; paspartinti pertvarkymą ir tobulinimą bei skatinti tolesnį pramoninio išdėstymo optimizavimą.

Kalbant apie anglies gamybos pajėgumus, "nuomonės" reikalavimas, reikalaujantis, kad gamybos pajėgumai būtų sugadinti atgal, turėtų būti išėję į pensiją; nuo 2017 m. Anglies gamybos pajėgumai gali būti daugiau kaip 150 milijonų tonų, kad būtų pasiekta bendra anglies, regioninė, įvairovė ir paklausa baziniam balansui. Daugiapartiniai darbuotojai, norėdami atverti kelią perkėlimui, tinkamai įdarbinti darbuotojus; remdamasi rinkos principu ir teisine valstybe aktyviai skatinti įmonių skolas ir turto valdymą, ir stengtis pasiekti didelę pažangą. Sustiprinti susijungimą ir reorganizavimą, transformavimą ir modernizavimą, siekiant toliau optimizuoti pramonės išdėstymą.

7QUU_RT793JLT5]YG@5{`89.png

Pora: Plieno gamybos pajėgumai sudarė labai svarbus laikotarpis

Kitas: 304 Didelio skersmens nerūdijančio plieno vamzdis