Kokie yra kvalifikuotų 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių pasirodymai?

Kokie yra kvalifikuotų 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių pasirodymai?

Date:Dec 17, 2018

304 316 Besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių procesas nustato jo apribojimus, paprastai 304 (L) 316 (L) besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių tikslumas yra mažas, yra nevienodas sienų storis, mažas šviesumas SS304 316 vamzdyje, didelės fiksuotos skalės sąnaudos ir kanapių taškų išvaizda, juodos dėmės nėra lengvai pašalinamos ir kiti trūkumai, besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių patikrinimas ir formavimas taip pat turi būti neprisijungęs. Tačiau aukšto slėgio 310S besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžiai, didelio stiprumo, mechaninės konstrukcijos medžiagos taip pat visiškai atspindi jo pranašumą. Tačiau yra nemažai problemų, susijusių su 304 316 nerūdijančio plieno besiūlių vamzdžių, o kai kurie netgi turės rimtą poveikį praktiniam pritaikymui. Žemiau išvardijami žemesnės kokybės besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių įprastas reiškinys. Vienas iš jų yra prastos besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių, kuriuos lengva formuoti randai, kokybė. Taip yra todėl, kad medžiaga yra netolygi medžiagos ir turi daugiau priemaišų. Pagaminta įranga yra labai pradinė ir lengvai tvirtinama prie plieno. ir aukštos kokybės 304 316 nerūdijančio plieno besiūlių vamzdžių, tačiau tokios problemos ir reiškinio nėra.

 

Antrasis yra prastos kokybės 304 316 besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių paviršius yra labai paprasta formuoti įtrūkimus, nes jos ruošinys yra ruošinys, o ruošinių poros, šaldymo proceso stulpelis dėl terminio streso vaidmens, greitai sukels įtrūkimų, po valcavimo bus įtrūkimų.

 

Trečia, 304 316 besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių skerspjūvio ovalo formos kokybė, todėl gamintojai, norėdami sutaupyti medžiagų sąnaudas, baigtas volas prieš ER DAO slėgį yra didelis, šio 304 316 stiprumas nerūdijančio plieno vamzdis bus žymiai sumažintas ir neatitiks vamzdžio formos ir dydžio standarto.

 

 

Pirmoji, tai prastos kokybės 304 316 besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių vidinio skersmens svyravimas yra didelis, dėl nerūdijančio plieno plokštės temperatūros nestabilumo yin ir yang makaronai, o plieno sudėtis nėra vienoda, nes įranga yra paprasta, pamato stiprumas yra mažas, valcavimo staklių atšokimas yra didelis. Tą pačią savaitę pasikeis didelis vidinis skersmuo, todėl tokia nerūdijančio plieno vamzdžių jėga nėra vienoda ir labai lengva formuoti lūžį. Nerūdijančio plieno besiūlių konstrukcijų išilginiai strypai dažnai būna banguoti.


Pora: Nerūdijančio plieno 304 kapiliarinis vamzdelis ir gamybos procesas

Kitas: Veiklos funkcijų 200 serijos nerūdijančio plieno