Koks 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių spektaklis?

Koks 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių spektaklis?

Date:Dec 17, 2018

304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių procesas lemia jo apribojimus, paprastai 304 (L) 316 (L) nerūdijančio plieno vamzdžių tikslumas yra žemas, vamzdžių SS304 316 sienelių storis yra nevienodas, mažas ryškumas, didelės fiksuotos kainos ir kanapių taškų atsiradimas, juodų dėmių nėra lengva pašalinti, o kiti trūkumai, besiūlis nerūdijančio plieno vamzdžių patikrinimas ir formavimas taip pat turi būti gydomi neprisijungus. Tačiau aukštas 310S nerūdijančio plieno vamzdžio aukštas slėgis, didelio stiprio, mechaninės struktūros medžiagos taip pat visiškai atspindi jo pranašumą. Tačiau yra daugybė problemų, susijusių su 304 316 nerūdijančio plieno besiūliais vamzdžiais, ir kai kurie iš jų net turės rimtą poveikį praktiniam pritaikymui. Žemiau išvardykite žemesnės kokybės besiūlių nerūdijančio plieno vamzdžių kokybę, kai reikia pasirinkti medžiagą. Viena iš jų yra prastos kokybės besiūlis nerūdijančio plieno vamzdžių paviršius, dėl kurio lengvai formuojasi randai. Taip yra todėl, kad medžiaga yra nevienoda ir joje yra daugiau priemaišų. Pagaminta įranga yra labai originali ir lengvai prilimpa prie plieno. ir aukštos kokybės 304 316 nerūdijančio plieno besiūlis vamzdis, tačiau tokios problemos ir reiškinio nėra.

 

Antrasis - prastos kokybės 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžių paviršiuje labai lengva susidaryti įtrūkimus, nes jo ruošinys yra ruošinys, o ruošinio poros, kurios aušinimo procese dėl šiluminio streso vaidmens, greitai sukels įtrūkimus, po valcavimo atsiras įtrūkimų.

 

Trečia, 304 316 besiūlio nerūdijančio plieno vamzdžio skerspjūvio kokybė, skirta ovalai, priežastis ta, kad gamintojai, norėdami sutaupyti medžiagų išlaidas, paruoštas volas priešais ER DAO slėgį yra didelis, šio 304 316 stiprumas nerūdijančio plieno vamzdis bus labai sumažintas ir neatitiks standartinių vamzdžio formos ir dydžio standartų.

 

 

Ketvirtas, prastos kokybės 304 316 nerūdijančio plieno vamzdžio vidinio skersmens pokytis yra didelis, dėl nerūdijančio plieno plokščių temperatūros nestabilumo turėsite yin ir yang makaronus, o plieno sudėtis nėra vienoda, nes įranga yra paprastas, pamatų stiprumas yra mažas, valcavimo staklių atšokimas yra didelis. Tą pačią savaitę pasikeis didelis vidinis skersmuo, tokia nerūdijančio plieno vamzdžio jėga nėra vienoda ir labai lengva suformuoti lūžį. Iš nerūdijančio plieno besiūlių plienų išilginiai strypai, skirti negražioms konstrukcijoms, dažnai yra banguoti.


Pora: Nerūdijančio plieno 304 kapiliarų vamzdelis ir gamybos procesas

Kitas: 200 serijos nerūdijančio plieno eksploatacinės savybės