Kas lemia plieno kainų mažėjimą?

Kas lemia plieno kainų mažėjimą?

Date:Nov 22, 2018

Remiantis Jin Lianchuango duomenimis, praėjusią savaitę plieno kainos pastaruoju metu mažėjo. Nacionalinės statybinio plieno rinkos kainų silpnumas sustiprėjo.Futentai mažėja, neatidėliotinos rinkos atmosfera yra pesimistiška, sandoris akivaizdžiai šaltas.Nors vis dar yra aplinkosaugos apribojimų. naujienos, atsargos taip pat toliau mažėjo, tačiau paklausos pusė pamažu mažėjo, prekybininkai vėlėjo į panikos tendenciją, o kai kurie be atsargų spaudė prekybininkus dainuoti tuščiai, kad mažas pirkimas, dėl kurio smarkiai sumažėjo rinkos kainos.


Atsargų duomenys rodo, kad dabartiniu laikotarpiu nacionalinės statybinio plieno atsargos ir toliau mažėjo: iš viso 3,2327 mln. Tonų armatūros, 104600 tonų sumažėjo, palyginti su ankstesniu laikotarpiu, ir iš viso 1,3561 mln. vielos ir disko, per ankstesnį laikotarpį padidėjo 32 000 tonų.Šis visos nacionalinės statybinio plieno rinkos kainos klausimas yra mažesnis. Kadangi silpnos ateities sandoriai nepasikeitė, pastaruoju metu daug lietingų dienų, prasta paklausa, bendras sandoris atsveria nuosmukis. Nors garantuoti plieno gamyklos gamybos apribojimai, bendras tiekimo slėgis nėra didelis, atsargos ir toliau mažėja.


What causes a Steel prices keep moving lower


Zhang Jinping teigė: „Kadangi rinkoje nėra ypač gerų naujienų, ateities sandorių silpnumas nesikeičia, o dabartinis kainų skirtumas yra didelis, neatidėliotinų sandorių rinka dar turi užpildyti, tačiau dėl pastaruoju metu sumažėjusių didelių prognozuojama, kad statybinio plieno kaina bus nestabili arba dažnas pakilimas ir nuosmukis, bendras ar silpnas, pamatinis kritimas apie 50 juanių už toną. (Šaltinis: Kinijos vertybiniai popieriai Naujienos • „Sino-CERT“ tinklas)


Pora: 2018 m. Rudens ir žiemos plieno gamybos apribojimai

Kitas: Kaip analizuojama geležies rūdos kainų tendencija vėlyvajame etape