Kas lemia plieno kainų perkėlimą žemyn

Kas lemia plieno kainų perkėlimą žemyn

Date:Nov 22, 2018

Pastaruoju metu, pagal Jin Lianchuang duomenis, praėjusios savaitės metu kainos plieno kainoms sumažėjo, todėl sustiprėjo nacionalinis statybinių plieno rinkos kainų silpnumas. Atsiranda krizės, rinkos pusiausvyra yra pesimistiška, sandoris akivaizdžiai yra šaltas. Nors vis dar yra aplinkosaugos gamybos apribojimų naujienos, atsargos taip pat toliau mažėjo, tačiau paklausa palaipsniui mažėjo, prekybininkai vėlavo panikos tendencijos, o kai kurie atsargų slėgio prekybininkai dainavo tuščią, todėl mažai pirko, dėl to smarkiai sumažėjo rinkos kainos.


Iš atsargų duomenų matyti, kad dabartiniu laikotarpiu nacionalinis statybinių plieno atsargų kiekis toliau mažėjo, iš viso 3 327,7 mln. Tonų armatūros, sumažėjo 104600 tonų, palyginti su ankstesniu laikotarpiu, ir iš viso 1,3561 mln. Tonų iš vielos ir disko, padidėjo 32.000 tonų per praėjusį laikotarpį.Šis nacionalinės statybos plieno rinkos kaina apskritai yra mažesnė. Kadangi silpnas ateities sandoriai nepasikeitė, neseniai daug lietingų dienų, prastos paklausos, viso sandorio kompensavimo nuosmukis. Nors plieno gamyklos gamybos apribojimai yra garantuojami, bendras tiekimo galas yra nedidelis, atsargos ir toliau mažėja.


What causes a Steel prices keep moving lower


Atsižvelgiant į tai, Zhang Jinping sakė, nes rinkoje nėra ypač gerų naujienų, ateities sandorių silpnumas nesikeičia, o dabartinis kainų skirtumas yra didelis, vietoje rinkoje vis dar gali užpildyti, tačiau dėl neseniai sumažėjusios didelės , toliau mažėja vietos arba siaurėja. Šią savaitę statybos plieno kaina turėtų būti nepastovi, arba dažnų pakilimų ir nuosmukių, apskritai ar silpnų, atskaitos sumažėjimas maždaug 50 juanių už toną (Šaltinis: China Securities Naujienos • Kinijos-CERT tinklas)


Pora: 2018 m. Rudens ir žiemos plieno gamybos apribojimai Kiek

Kitas: Kaip yra geležies rūgščių kainos tendencijos analizė vėlyvoje scenoje