Kas yra plačiausiai naudojama 304 nerūdijančio plieno vamzdžių našumo analizė?

Kas yra plačiausiai naudojama 304 nerūdijančio plieno vamzdžių našumo analizė?

Date:Nov 27, 2018

304 nerūdijančio plieno gaminiai turi gerą šaltą, terminį apdirbimą, gali naudoti įvairias šaltos, terminio apdirbimo technologijas, gaminančias kalimo medžiagas, juostas, vielą, plokštes, juostas ir šilką bei kitus metalurgijos gaminius, terminio apdorojimo temperatūros diapazonas 900-1180 ℃. Šaltas apdorojimas yra lengvas, jokių ypatingų sunkumų, nes dviejų rūšių plieno lengva šalti ir grūdinimas, kai šalta deformacija yra per didelė, būtina atlikti tarpinį atkaitinimo apdorojimą, siekiant palengvinti tolesnį apdorojimą.

304 管子性能分析 1

304 nerūdijančio plieno vamzdžių kietinimo apdorojimo temperatūra 1080-1100 ℃, aušinimo būdas su vandeniu aušinamas ar oru aušinamas. Šalto apdorojimo tarpinis atkaitinimo temperatūra yra daugiau kaip 850-970 ℃, izoliacija tam tikrą laiką po vandens aušinimo. Audiniai apdoroto plieno po kietėjimo yra austenitiniai, o kartais ir mažas ferito kiekis.

304管子性能分析 2.

304 Nerūdijančio plieno vamzdžiai užvirina karbido nuosėdas ir gali būti suvirinti taikant bendrą metodą.

304管子性能分析 3.

304 nerūdijančio plieno lakštai, kurie dažnai naudojami šalto liejimo operacijose. Yra daug šalčio formavimo veiksnių, turinčių įtakos 304 nerūdijančio plieno, kurie taip pat yra labai sudėtingi. Kalbant apie metalizacijos veiksnius, svarbiausia apibūdinimo rodiklis yra plieno sudėtis, ty chromo ekvivalento ir nikelio ekvivalento santykis bei tradicinių tempimo savybių pailgėjimas.

304管子性能分析 4.

Maisto įranga, bendroji cheminė įranga, atominės elektrinės pramoniniai agregatai ir kt. Yra plačiai naudojami. Tinka giliai įspaudžiamoms detalėms ir rūgšties perdavimo vamzdžiams, talpykloms ir tt Transporto priemonės, automatinės Atsarginės dėžutės buitinės technikos taip pat naudojamos šiame pliene Tai didžiausia austenitinio nerūdijančio plieno gamyba ir dozavimas, naudojamas plonasienių dalių, rūgščių perdavimo vamzdžių ir konstrukcinių dalių gamybai.Pora: Kinija nerūdijančio plieno plokštės ritė rinkos kainos pastovios tarptautinės Purhcase

Kitas: Ką padaryti 2018 m. Lapkričio mėn. Plieno įmonių pelną