Kas yra plačiausiai naudojama 304 nerūdijančio plieno vamzdžių našumo analizė?

Kas yra plačiausiai naudojama 304 nerūdijančio plieno vamzdžių našumo analizė?

Date:Nov 27, 2018

304 nerūdijantis plienas pasižymi geromis šalčio, terminio apdorojimo charakteristikomis, gali naudoti įvairias bendras šaltojo, terminio apdorojimo technologijas, gamindamas kalimo medžiagas, strypus, vielą, plokštes, juosteles ir šilką bei kitus metalurgijos gaminius, terminio apdorojimo temperatūros diapazonas yra 900–1180 ℃. Šaltasis apdirbimas yra lengvas, be jokių ypatingų sunkumų, nes dviejų rūšių plienas lengvai atšaldomas ir sukietėja, kai šalčio deformacija yra per didelė, todėl būtina atlikti tarpinį atkaitinimą, kad būtų galima palengvinti tolesnį apdirbimą.

304 管子性能分析 1

304 nerūdijančio plieno vamzdžių kietėjimo apdorojimo temperatūra 1080–1100 ℃, aušinimo režimas skirtas aušinti vandeniu arba oru. Šaltojo apdorojimo vidutinio atkaitinimo temperatūra yra aukštesnė nei 850–970 ℃, tam tikru laikotarpiu izoliuojama po vandens aušinimo.Audiniai apdoroto plieno po sukietėjimo yra austenitiniai, kartais būna nedidelis kiekis ferito.

304管子性能分析 2.

304 Nerūdijančio plieno vamzdžiai slopina karbido kritulius suvirinimo metu ir gali būti virinami bendru metodu.

304管子性能分析 3.

304 nerūdijančio plieno lakštas dažymo procese, dažnai naudojamas šaltojo formavimo operacijose. Yra daug šalto formavimo veiksnių, turinčių įtakos 304 nerūdijančiam plienui, kurie taip pat yra labai sudėtingi. Kalbant apie metalizacijos faktorius, tai daugiausia yra plieno sudėtis, tai yra, chromo ekvivalento nikelio ekvivalentu santykis, o pailgėjimas pagal jo įprastas tempimo savybes yra svarbus apibūdinimo indeksas.

304管子性能分析 4.

Plačiai naudojami maisto produktai, bendroji cheminė įranga, atominės energijos pramonės įmonių komponentai ir kt. Tinka giliai pradurtoms dalims ir rūgščių perdavimo vamzdžiams, talpykloms ir kt. Šiame pliene taip pat naudojami transporto priemonių, autodalių dėžutės buitiniai prietaisai. Tai didžiausia austenitinio nerūdijančio plieno gamyba ir dozavimas, naudojamas plonasienių dalių, rūgščių perdavimo vamzdžių ir konstrukcinių dalių gamyboje.Pora: Kinijos nerūdijančio plieno plokščių ritės rinkos kaina stabili tarptautiniam pirkinių krepšeliui

Kitas: Ką uždirbti 2018 m. Lapkričio mėn. Plieno įmonė