Didelio dydžio nerūdijančio plieno jungė

Didelio dydžio nerūdijančio plieno jungė

Flanšo tipas: Slydžiamieji flanšai, Aklieji flanšai, Srieginių jungčių flanšai, Suvirinimo kaklo flanšai, Plokštės flanšas, Lizdų suvirinimo flanšai, Srieginiai flanšai

Flanšai paprastai naudojami, kai yra jungtis su vožtuvais, įmontuoti prietaisai ir (arba) reikalingas jungimas su įrangos purkštukais. Flanšų jungiamosios detalės paprastai apima dviejų paviršių, kurie turi būti tvirtai sujungti, prispaudimą varžtais su sriegiais, pleištais, spaustukais ar kitomis didelėmis gniuždymo jėgomis naudojamomis priemonėmis [16]. Dažnai tarp flanšų yra montuojamas tarpiklis, įpakavimas arba O-žiedas, kad būtų išvengta nuotėkio, tačiau kartais įmanoma naudoti tik specialų tepalą arba visai nieko, jei poravimosi paviršiai yra tiksliai suformuoti. Flanšai yra suprojektuoti pagal šiuos slėgio parametrus: 150 svarų, 300 svarų, 400 svarų, 600 svarų, 900 svarų, 1500 svarų ir 2500 svarų arba 10 Barų, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ir 150Bar. Galimi įvairių tipų flanšai, atsižvelgiant į jų konstrukcinių savybių tipą. Toliau pateikiami jungčių tipai, dažniausiai naudojami vamzdynuose. Šie flanšai yra su skirtingais veidais, pavyzdžiui, pakeltas, plokščias, žiedinis jungties veidas ir kt.

Flanšo tipas yra toks:

Slydžiamieji flanšai, Aklieji flanšai, Srieginių jungčių flanšai, Suvirinimo kaklelio flanšai, Plokštės flanšas, Suvirinimo lizdų flanšai, Srieginiai flanšai.

„Slip On“ jungės užlenkiamos per vamzdį ir suvirinamos iš vidaus ir išorės, kad būtų pakankamai stiprumo ir būtų išvengta nuotėkio. Daugelis vartotojų šį flanšą vietoj suvirinimo kaklų naudoja dėl mažesnių sąnaudų ir dėl to, kad reikia mažesnio tikslumo pjaunant vamzdį pagal ilgį.

Aklieji flanšai neturi angos ir yra naudojami vamzdynų sistemai ar vazos angai uždaryti. Jo konstrukcija leidžia lengvai prieiti prie vasalo ar vamzdynų sistemos, kad būtų galima juos patikrinti. Gamintojo pasirinkimu jis gali būti tiekiamas su stebulėmis arba be jų.

Suvirintų kaklo jungės yra suprojektuotos taip, kad būtų sujungtos su vamzdynų sistema suvirinant užpakalį. Jie yra brangūs dėl ilgo kaklo, tačiau yra labiau tinkami esant dideliam vamzdžio įtempimui, nes sumažina įtempių skaičių. Kaklas arba stebulė perduoda streso koncentraciją flanšo apačioje. Laipsniškas storio perėjimas nuo stebulės pagrindo iki sienos storio ties suvirinimo siūlėmis suteikia svarbų flanšo sutvirtinimą. Turbulencija ir erozija sumažėja dėl suderinto vamzdžio ir flanšo angos dydžio.

Kištukiniai lizdai yra panašūs į slydimą ant flanšų, bet kiaurymė yra priešinga gręžiniui, kad būtų galima priimti vamzdį. Likusios kiaurymės skersmuo yra toks pat kaip vidinis vamzdžio skersmuo. Aplink flanšo stebulę suvirinta filė pritvirtina flanšą prie vamzdžio. Didelio įtempio atvejais galima naudoti pasirinktinį intervalinį suvirinimą. Daugiausia jo naudojama aukšto slėgio sistemose, tokiose kaip hidraulinės ir garų linijos.

„Lap Joint flanšas “ vėlgi yra panašus į slydimo flanšą, tačiau jis turi spindulį kiaurymės ir flanšo sankirtos sankryžoje, kad tilptų kotelio galas. Ant strypo galo esantis veleno paviršius sudaro tarpiklio paviršių. Joje vamzdynų sistemų dalis reikia greitai ir lengvai išardyti, kad būtų galima patikrinti ar pakeisti.

Rūšis ir medžiaga

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316,316L, 321, 310S, 904L, S31803, F51.

Flanšo tipas

Slydžiamieji flanšai, Aklieji flanšai, Srieginių jungčių flanšai, Suvirinimo kaklo flanšai, Plokštės flanšas, Suvirinimo lizdai, Srieginiai flanšai

Flanšo standartas

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Specifikacija

1/8 ”, 1/4”, 3/8 ”, 1/2”, 3/4 ”, 1”, 1-1 / 4 ”, 1-1 / 2”, 2 ”, 2-1 / 2 “, 3“, 4 “, 6“ .... 32 “

Slėgio reitingai

 

Klasė: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K – 40K.

Sandarinimo paviršius

FF, RF, LJ, FM, RTJ, RJ

Taikymas:

 

Nerūdijančio plieno jungė plačiai naudojama jungiant dujotiekį naftos, chemijos, elektros, dujų, vandens, vamzdyno, šilumokaičio, laivų statybos, statybų srityse.

Flanšiniai sujungimai paprastai būna didesni nei kitos jungtys, tačiau jie gali būti veiksmingi reikliausiems tikslams, pavyzdžiui, dideliems vandentiekio ir hidroelektriniams įrenginiams.

Susijusi paieška: flanšai, plieninis flanšas, vamzdžių montavimo flanšas, anglinio plieno flanšas, nerūdijančio plieno flanšas, dujų flanšas, alyvos flanšas, plieniniai flanšai, tepalo vamzdžių flanšas, Slip-On suvirintas flanšas, SO flanšas, RF SO flanšas, suvirinto kaklo flanšas, Suvirinto kaklo flanšas, WN flanšas, WN RF flanšas, WNF flanšas, LJ flanšai, LJF flanšas, LJF flanšai, TH flanšai, TH flanšas, TH srieginiai flanšai, lizdo suvirinimo flanšai, SW flanšai, lizdo suvirinimo SW flanšai, vamzdžių montavimo flangai, Lizdų suvirinimo vamzdžių jungės, Plokštės flanšas, PT flanšas, suvirintos plokštės jungės, anglinio plieno jungės, nerūdijančio plieno jungės.

vaizdasvaizdas


vaizdasvaizdas

SUSIJĘ PRODUKTAI :

产品 .jpg


Kviečiame siųsti klausimus, geriausia kaina jums bus atsiųsta netrukus!

 

Tel .: +86 029 89306039

Paštas: info@sxht-group.com

Mobilusis / „WhatsApp“ / „Wechat“: +86 1389 1997 186


Pora: 316 nerūdijančio plieno flanšas

Kitas: ne