Tikslumo vamzdis

Tikslumo vamzdis
Pokalbis dabar
Informacija apie

Huitong specialios plieno Co., Ltd yra garsaus Kinija tikslumo vamzdžių gamintojas ir tiekėjas, yra produktyvus gamyklos ir įmonės ir kaip profesionalus tikslumo vamzdis eksportuotojas ir pardavėjo, mes yra visada malonu pasveikinti Jus pirkti ir didmeninė prekyba aukštos kokybės besiūlių plieno vamzdžių, tikslumo plieno vamzdžių, tikslumo besiūlių plieno vamzdžių, tikslumo besiūlių plieno vamzdžių iš mūsų gamyklos.

Htongsteel atsirado kaip vieno langelio tirpalas pirmaujančių teikėjas visų jūsų tikslumą vamzdžiai reikalavimus. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų ir platintojams, precizinius vamzdžius Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekviename skyriuje yra puikiai valdo ir visiškai automatizuota gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.

Produktai:

Austenitinio nerūdijančio plieno

Dvipusį nerūdijančio plieno

Nikelio lydiniai

Htongsteel parengė precizinius vamzdžius pristatomi su šalto tempimo, žemės, labai poliruoti arba ryškiai paviršiaus, priklausomai nuo dydžio ir sienelių storio.

Specifikacija:

Ne diameter0.5-50.8 mm (0.0197-2.)

Sienos thickness0.10-3 mm (nuo 0.0039-0.118,.)

Eiti į plonos sienelės precizinius vamzdžius

dydžio intervalas:

Ne diameter0.787-130 mm (0.031-5.)

Sienos thickness0.254-19.05 mm (nuo 0.010-0.750 į.)

Susijusi ieška: Besiūliai plieno vamzdžiai, preciziniai besiūlių plieno vamzdžių, tikslumo plieno vamzdžių, tikslumo, besiūlių plieno vamzdžių, tikslumo besiūlių plieno vamzdžių, precizinius vamzdžius.

Tyrimo