Vamzdžių kryžiaus

Vamzdžių kryžiaus
Chat Now
Informacija apie

Kryžiaus detalės taip pat vadinamas 4 krypèiù jungiamosios detalės. Jei šakos linija eina visiškai per tee, įrengti pavirs kryželiu. Kryžius turi vieną įleidimo ir tris vietas arba pavaduotojas, stichijos. Jie dažnai turi tirpiklio suvirintų jungčių galai ar moteris su įsriegtais sriegiais galuose.

Kryžiaus detalės gali generuoti didžiulis stresas ant vamzdžio kaip temperatūros pokyčiams, nes jie centre keturis jungimo taškų. Tee yra daugiau pastovus nei kryžius, tee elgiasi taip pat kaip trys-legged išmatose, o kryžius yra tarsi keturkojo išmatose. (Geometriškai, "bet 3 taškų ne linijiški apibrėžti lėktuvu" Taigi 3 kojos yra iš esmės stabili.) Kryžiai yra bendri gaisro gesinimo sistemose, kur pabrėžia sukelia šiluminio plėtimosi paprastai nėra problema, bet ne vandentiekio, dėl jų papildomų išlaidų palyginus su naudojant du trišakiai.

Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujanti savo vamzdžių kirsti reikalavimus. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų & platintojai vamzdžio kirsti Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekvienas padalinys yra puikiai valdo ir visiškai automatizuotas gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.

Dydis:

Vientisas: 1/2"-24", suvirinti: 24 "-96"

Storis:

SCH10-XXS


HUITONG yra garsaus Kinija nerūdijančio plieno vamzdelių/vamzdžių gamintojas ir tiekėjas, įrengtos gamybos gamyklose ir bendrovėse ir taip profesinės vamzdelių kryžius eksportuotojas ir pardavėjo, mes yra visada malonu pasveikinti Jus ir nusipirkti didmeninė prekyba aukštos kokybės vamzdžių kryžius iš mūsų gamykla.

Tyrimo