Plieninės jungės

Plieninės jungės
Chat Now
Informacija apie
Informacija apie

       

Flanšai paprastai naudojamas, kai nėra ryšio su vožtuvai, esančio priemonės ir (arba) ryšys su įranga antgaliai yra reikalaujama. Flanšinės jungiamosios detalės paprastai būna paspaudus du paviršiai turi būti sujungti sandariai kartu, Srieginiai varžtais, pleištai, spaustuvai, arba kitokiomis priemonėmis, taikant aukštos Kompresinės jėgos. [16] dažnai tarpiklis, pakavimo ar sandarinimo medžiaga montuojama tarp flanšus, kad nenutekėtų, bet tai kartais galima naudoti tik specialų tepalo, ar nieko, jei tiksliai poravimosi paviršių susidaro. Flanšai skirtos šių slėgio Reitingai: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ir 2500 lb arba 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ir 150 Bar. Įvairių tipų flanšai galimi, priklausomai nuo jų konstrukcijos ypatybes tipo. Žemiau yra tipų paprastai naudojami vamzdynų jungės. Šie flanšai yra skirtingų susiduria su padidinta veido, lygų paviršių, žiedas bendras veido bruožus ir pan.apie mus


Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujanti už visus jūsų plieninis vamzdis, skardos, plieno juostos & Plieninių vamzdžių jungiamųjų detalių reikalavimų. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų & platintojams, plieno vamzdžiai, nerūdijančio plieno plokštelės & nerūdijančio plieno strypo Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekvienas padalinys yra puikiai valdo ir visiškai automatizuotas gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.


Jei turite ketinimą supranta mus, tuomet jį vadiname greičiau.

Tel: + 86 029 89306039

Faksas: 029-89306039


HUITONG yra garsaus Kinija nerūdijančio plieno vamzdelių/vamzdžių gamintojas ir tiekėjas, įrengtas su produktyvių gamyklose ir bendrovėse ir kaip profesinės plieno flanšas eksportuotojas ir pardavėjo, mes yra visada malonu pasveikinti Jus ir nusipirkti didmeninė prekyba aukštos kokybės plieno flanšas iš Mūsų gamykloje.

Tyrimo