Nerūdijančio plieno jungė WN, SO, RF, BL

Nerūdijančio plieno jungė WN, SO, RF, BL

Flanšas taip pat vadinamas flanšu arba flanšu. Flanšas yra dalis, jungianti vamzdį prie vamzdžio ir sujungta su vamzdžio galu

Įvairių tipų ir dydžių 304 ir 316 nerūdijančio plieno jungės. Pasirinkite iš nerūdijančio vamzdžio flanšų, tokių kaip: nerūdijančio plieno aklųjų plokščių flanšai, nerūdijančiojo profilio flanšo flanšai, nerūdijančio plieno jungiamųjų flanšų, nerūdijančio plieno slydimo ant plokščių flanšų, pakelto veido lizdo suvirinimo flanšo, pakelto veido sriegio flanšo, pakelto veido suvirinimo kaklo flanšo ir iškilę veido slydimo flanšai. Mes taip pat turime geležinių flanšų ir tarpiklių rinkinių iš įvairių medžiagų, įskaitant gumą, ne asbestą ir tefloną. Nerūdijančio plieno jungės.


Standartinis :


ASTM A182 / A182M - 18 EN 1092 .....

Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Tipai:

Suvirinimo kaklas - užmaunamas - lizdas suvirinamas - sriegiuotas - aklina - RTJ - juosmens jungtis - atsarginė dalis - redukcija - anga ..


Dydžiai:

1/2 "- 36" + angos: S / 5s - XXS


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

slėgio reitingai:

150 svarų, 300 svarų, 400 svarų, 600 svarų, 900 svarų, 1500 svarų ir 2500 svarų arba 10 barų, 15 barų, 25 barų, 40 barų, 64 barų, 100 barų ir 150 barų.


Stainless Steel Flange WN , SO , RF , BL

Galimi įvairių tipų flanšai, atsižvelgiant į jų konstrukcinių savybių tipą. Toliau pateikiami jungčių tipai, dažniausiai naudojami vamzdynuose. Šie flanšai yra su skirtingais veidais, pavyzdžiui, pakeltas, plokščias, žiedinis jungties veidas ir kt.


Pora: Nerūdijančio plieno 90 laipsnių alkūnė

Kitas: Nerūdijančio plieno vamzdžių montavimo kryžius