Geriausios 304 nerūdijančio plieno plokštės Indijoje

Geriausios 304 nerūdijančio plieno plokštės Indijoje

1.We eksportavo geriausias nerūdijančio plieno plokščių Indijoje jie yra prekybos bendrovė ir dauguma Indijos klientų pirkti tik iš mūsų ir reeksportas į JAE, KSA, Kuveitas, tai nėra teisinga, kodėl gi ne pirkėjas iš mūsų?
2. mažesnė kaina ir geriausia kokybė, gražus paketas, vieno langelio paslauga, gerai bendradarbiauja su laivybos kompanija, patikrinimas sandėliuose, ITP ir PMI patikrinimo ataskaita.

Pokalbis dabar

Informacija apie

304 nerūdijančio plieno plokštė yra plačiai naudojama, pasižymi geru atsparumu korozijai, atsparumui karščiui, žemos temperatūros stiprumui ir mechaninėms savybėms, štampavimui ir kitam terminiam apdorojimui, nėra terminio apdorojimo grūdinimo reiškinio (be magnetizmo, temperatūros naudojimo -196 ° C ~ 800 ° c).

Best 304 Stainless Steel Plates In India


Geriausios nerūdijančio plieno plokštės Indijoje iš tikrųjų nerūdijančio plieno lakštų lakštai iš Kinijos, Indija negali gaminti aukštos kokybės 304 nerūdijančio plieno lakštų lakštų, būdų, kaip jie susiduria su 316 nerūdijančio plieno plokščių lapais, importuojamais tik iš Kinijos, nes Kinijos kokybė yra geresnė ir kaina geresnė nei Indijos marekt, mes taip pat turime Indijos rinkos atsargų sąrašą, jei jums reikia, pls susisiekite su pardavimų vadybininku.


Mes taip pat galime tiekti nerūdijančio plieno plokštes su prekės ženklu ZPSS, BAOSTEEL, LISCO, JISCO, TISCO.


Nerūdijančio plieno plokštės, supakuotos su padėklomis, nuotrauka;


Best 304 Stainless Steel Plates In IndiaJei kyla klausimų, prašome susisiekti su mumis!

Tel .: +86 029 84510010

El. Paštas: info@sxht-group.com

Mobilus / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186

Pora:Karšto valcavimo 304 304L 316 316L 18 X 18 nerūdijančio plieno plokštė Kitas:316 Šaltai valcuoti geriausi nerūdijančio plieno plokštės

Tyrimo