Juoda nerūdijančio plieno plokštė nudeginama

Juoda nerūdijančio plieno plokštė nudeginama

Juoda nerūdijančio plieno plokštė yra sušildyta, tai yra terminis apdorojimas, iš tikrųjų daugelis nerūdijančio plieno lakštų yra pagaminti iš juodos spalvos, tai bus geriau pažvelgus į tirpalą ir marinavimą, o šaltojo valcavimo nerūdijančio plieno plokštė yra šviesi, nes paviršius yra 2B apdaila.

Pokalbis dabar

Informacija apie

2 B paviršiaus šalto valcavimo po terminio apdorojimo, marinavimo ir po to baigiant valcavimą, kad paviršius taptų vidutiniškai ryškus žmogus. Kadangi paviršius yra lygus, lengvai sumalamas, paviršius taps ryškesnis, daugybė naudojimo būdų, pavyzdžiui, indai, statybinės medžiagos ir pan. Paviršiaus apdorojimas, siekiant pagerinti mechanines savybes, beveik visais atvejais.


Black Stainless Steel Plate Annealed


Jei jums reikia juodos nerūdijančio plieno plokštės, susisiekite su mumis, kad patvirtintume išsamią specifikaciją, būtina parašyti susitarimo laišką, kad patvirtintumėte visas detales, nes yra nedaug klientų, norinčių įsigyti juodą nerūdijančio plieno plokštę, tai yra nerūdijančio plieno plokštė. retai rinkoje, ir reikia daugiau proceso, kad atitiktų jūsų reikalavimą.Black Stainless Steel Plate Annealed


Nerūdijančio plieno gamyboje, siekiant sumažinti arba pašalinti bet kokią nelygių plieno reiškinių rūšis, buvo imtasi svarbių priemonių plieno atsparumui korozijai pagerinti.


Kviečiame atsiųsti užklausą, geriausias pasiūlymas ir tech duomenų lapas bus išsiųstas jums netrukus!

Jei kyla klausimų, prašome susisiekti su mumis!

Tel .: +86 029 84510010

El. Paštas: info@sxht-group.com

Mobilus / WhatsApp / Wechat: +86 1389 1997 186

Pora:20 X 20 25 X 25 304L nerūdijančio plieno vamzdis Kitas:ASTM A240 316 6 X 6 Nerūdijančio plieno plokštė HR

Tyrimo