Kirsti

Kirsti

Kryžminės jungtys taip pat vadinamas 4-way jungiamųjų detalių. Jei filialas linija eina visiškai per tee, įrengti pavirs kryželiu. Kryžius turi vieną įleidimo ir trys realizavimo ar vice stichijos. Dažnai jie taip

Pokalbis dabar

Informacija apie

Huitong specialios plieno Co., Ltd yra garsaus Kinija kirsti gamintojas ir tiekėjas, su gamybos gamyklos ir įmonės ir kaip profesionalas kryžius eksportuotojas ir pardavėjo, mes yra visada malonu pasveikinti Jus pirkti ir didmeninė prekyba aukštos kokybės vamzdžio kryžius, 4 būdas kirsti armatūra, kirsti armatūra, 4 būdas kirsti vamzdžių jungties iš mūsų gamyklos.

Kryžminės jungtys taip pat vadinamas 4-way jungiamųjų detalių. Jei filialas linija eina visiškai per tee, įrengti pavirs kryželiu. Kryžius turi vieną įleidimo ir trys realizavimo ar vice stichijos. Jie dažnai turi tirpiklio suvirintų jungčių galuose arba moterų sriegiuotų baigiasi.

Kryžiaus jungiamųjų detalių gali generuoti daug streso vamzdžio kaip temperatūros pokyčiams, nes jie centre, keturi jungimo taškų. Tee yra daugiau pastovus nei kryžius, tee elgiasi kaip trys-legged išmatose, o kryžius yra tarsi keturkojo išmatose. (Geometriškai, "bet 3 ne linijiški taškų apibrėžti plokštumoje" Taigi 3 kojos yra iš esmės stabili.) Kryžiai yra bendros gaisro purkštuvų sistemos, kur pabrėžia sukelia šiluminio plėtimosi paprastai nėra problema, bet ne vandentiekio, dėl jų papildomų išlaidų palyginti su naudojant du Trišakiai.

Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujančių teikėjas už visus savo vamzdį kirsti reikalavimus. Mes esame viena iš didžiausių & platintojai vamzdžio kirsti Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekviename skyriuje yra puikiai valdo ir visiškai automatizuota gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.

Dydis:

Besiūliai: 1/2"- 24", suvirinti: 24"- 96"

Storis:

SCH10-XXS

Medžiagos:

Anglinio plieno: ASTM A234 WPB, A234 MPK, A420 WPL6.

Nerūdijančio plieno: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Legiruotojo plieno: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, VP5, WP9, WP91.

Standartas:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Susijusi ieška: vamzdžio kirsti, 4 būdas kirsti montavimo, kryžius montavimo, 4 būdas kirsti vamzdžių jungties.

Pora:Reduktorius Kitas:180 laipsnių alkūnė

Tyrimo