Flanšas

Flanšas

Flanšai yra paprastai naudojamas, kai nėra ryšio su vožtuvai, linijinė priemones ir (arba) ryšį su įranga antgaliai yra reikalaujama. Flanšinės jungtys paprastai apimti paspausdami dviejų paviršių, kad j

Pokalbis dabar

Informacija apie

Huitong specialios plieno Co., Ltd yra garsaus Kinija Flanšas gamintojas ir tiekėjas, yra produktyvus gamyklos ir įmonės ir kaip profesionalus jungė eksportuotojas ir pardavėjo, mes visada yra pasveikinti Jus pirkti ir didmeninė prekyba aukštos kokybės flanšai, plieno jungės, vamzdyje, montavimo flanšo, anglinio plieno Flanšas, nerūdijančio plieno flanšai iš mūsų gamyklos.

Flanšai yra paprastai naudojamas, kai nėra ryšio su vožtuvai, linijinė priemones ir (arba) ryšį su įranga antgaliai yra reikalaujama. Flanšinės jungtys paprastai apimti paspausdami du paviršiai turi būti sujungti sandariai kartu, sriegio varžtai, pleištai, spaustuvai, arba kitokiomis priemonėmis taikant aukšto suspaudimo jėgos. [16] dažnai yra tarpiklių, pakuoti ar su sandarinimo žiedu yra įdiegtas tarp flanšų nuotėkio, bet tai kartais galima naudoti tik specialių tepalų, ar nieko, jei tiksliai poravimosi paviršių susidaro. Flanšai skirtos šių slėgio reitingai: 150 lb, 300 lb, 400 lb, 600 lb, 900 lb, 1500 lb ir 2500 lb arba 10 Bar, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ir 150 Bar. Įvairių rūšių flanšai yra priklausomai nuo jų konstrukcijos ypatybes tipą. Žemiau yra tipų flanšai paprastai naudojami vamzdynai. Šie flanšai yra su skirtingų pusėje, pavyzdžiui, Lazdininkų, lygų paviršių, žiedas bendras veido bruožus ir pan.

Flanšo tipo yra kaip žemiau:

Apsivelkamas flanšai, aklas jungės, juosmens sąnarių flanšai, suvirinimo kaklo flanšai, plokštelės jungė, antgalis suvirinimo flanšai, Threaded flanšai.

Slydimo ant flanšai paslydo per vamzdžio ir tada suvirinti iš vidaus ir išorės, pakankamai stiprumą ir išvengti nuotėkio. Šia junge yra naudojamas vietoj suvirinimo kaklų daug vartotojų dėl apatinėje išlaidų ir taip pat tai, kad ji reikalauja mažiau tikslumo kai pjovimo vamzdžių ilgis.

Aklas jungės neturi pagimdė ir naudojami išjungti vamzdynų sistemos arba Vasalas atidarymo. Jo konstrukcija leidžia lengvai pasieksite Vasalas ar vamzdynų sistemos patikrinimo tikslui. Jis gali būti teikiamos su arba be koncentratoriai gamintojo pasirinkimu.

Suvirinti kaklo flanšai skirti prisijungė prie vamzdyno sistemos sandūrinio suvirinimo. Jie yra brangus, nes jo ilgu kaklu, bet yra geriausia naudoti dideli, pabrėžia vamzdžiais, sumažinti streso paraiškas. Kaklo, ar koncentratoriaus, perduoda streso koncentracijos pagrindo jungės. Šis Laipsniškas perėjimas storio nuo koncentratoriaus ir sienelės storis ne sandūrinio suvirinimo suteikia svarbios stiprinant jungės. Turbulencija ir erozija yra sumažintas dėl atitikimo pagimdė dydžio vamzdžiai ir jungės.

Lizdas flanšai yra panašūs į slydimo ant flanšai bendrais bruožais, bet pagimdė prieš nuobodu priimti vamzdžio. Likusių pagimdė skersmuo yra toks pat kaip viduje vamzdžio skersmuo. Kampinio suvirinimo sujungimo pavidalo aplink koncentratorius jungės skiria Flanšas vamzdis. Neprivalomas intervalo suvirinimo gali būti taikomos didelio streso paraiškas. Jo didžiausia naudojimas yra aukšto slėgio sistemoje tokių kaip hidraulinis ir garo linijos.

Juosmens sąnarių jungė vėl yra panašus į slydimo jungė, bet jis turi spindulys pagimdė ir jungė veido prisitaikyti prie juosmens Nuograuža pabaigos susikirtimo taške. Nebaigtas gale veido formos tarpiklis veido jungės. Jo taikymas yra kur skyrių vamzdynų sistemų reikia išmontuoti greitai ir lengvai patikrinti ar pakeisti.

Įvertinimas ir medžiagos

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L, 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

Flanšo tipo

Apsivelkamas flanšai, aklas jungės, juosmens sąnarių flanšai, suvirinimo kaklo flanšai, plokštelės jungė, antgalis suvirinimo flanšai, Threaded flanšai

Flanšas standartas

GB, JIS, BS, DIN, ANSI

Specifikacija

1/8", 1/4", 3/8", 1/2", 3/4", 1", 1-1/4", 1-1/2", 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

Slėgio reitingai

Klasė: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K - 40K.

Sandarinimo paviršius

FF, RF, LJ, FM, R.T.J, EGLĖ

Taikomoji programa:

Nerūdijančio plieno Flanšas yra plačiai naudojamas jungiamąjį dujotiekį, naftos, chemijos, energijos, dujų, vandens, vamzdžių, šilumos ex keitiklis, laivų statybos, statybos.

Flanšiniai jungtys yra linkę būti daugiau didelių gabaritų nei kitos jungtys, bet ir gali atlikti gerai reikliausių programas, pvz., didelių vandentiekio ir hidroelektrinių sistemas.

Susijusios paieškos: Jungės, plieno jungės, vamzdžio montavimo flanšo, anglinio plieno jungės, nerūdijančio plieno Flanšas, dujų jungė, naftos jungė, plieno flanšai, naftos vamzdžių flanšų, Laisvas/dukslus Įvirinimo flanšinės, Taigi Flanšas, RF taip flanšinis, suvirinti kaklo flanšinis, suvirinti-kaklo jungės, WN jungė, WN RF jungė, WNF jungė, LJ jungės, LJF jungės, LJF flanšai, TH flanšai, TH jungė, TH sriegiuotų flanšai, lizdas Įvirinami flanšai, SW flanšai, lizdas SW Įvirinami flanšai , vamzdyje, montavimo, jungės, antgalis suvirinimo vamzdžių flanšų, plokštelės jungė, PT flanšai, suvirinimo plokštės flanšai, anglinio plieno flanšai, nerūdijančio plieno flanšai.


Pora:Nerūdijančio plieno suvirintas vamzdis Kitas:90 laipsnių alkūnė

Tyrimo