Vamzdžio Tee

Vamzdžio Tee

Tee yra labiausiai paplitusi vamzdžių jungties. Jis tiekiamas su visas vidinis sriegis lizdai, visas tirpiklis suvirinimo antgalis, arba priešinasi tirpikliu suvirinti lizdai ir per pusę išleidimo su moterų temas. Jis naudojamas

Pokalbis dabar

Informacija apie

Huitong specialios plieno Co., Ltd yra garsaus Kinija vamzdžio tee gamintojas ir tiekėjas, yra produktyvus gamyklos ir įmonės ir kaip profesinės vamzdelių tee eksportuotojas ir pardavėjo, mes visada yra pasveikinti Jus pirkti ir didmeninė prekyba aukštos kokybės vamzdžio montavimo tee, vamzdžio Trišakiai, tee vamzdžių, 3 būdas kirsti tee, kirsti tee iš mūsų gamyklos.

Tee yra labiausiai paplitusi vamzdžių jungties. Jis tiekiamas su visas vidinis sriegis lizdai, visas tirpiklis suvirinimo antgalis, arba priešinasi tirpikliu suvirinti lizdai ir per pusę išleidimo su moterų temas. Jis yra naudojamas sujungti arba perskirti skysčio srauto. Tai tipo vamzdžių įrengimas yra T formos turintys du skyriai, esant 90° jungtis prie pagrindinės linijos. Tai trumpas gabalas apie vamzdis su šoninės angos. Tee yra naudojami jungiamieji vamzdžiai skirtingo skersmens arba vamzdis eina kryptį. Jie yra pagaminti iš įvairių medžiagų ir įvairių dydžių ir apdaila. Jie plačiai naudojami vamzdynais transportuoti dviejų fazių skysčių mišiniai. Jie skirstomi taip: lygus Tee ir nevienodas Tee.

Kai filialo dydis yra toks pat kaip antraštės vamzdžiai, lygus tee naudojamas ir kai filialas dydis yra mažesnis nei antraštės dydis, sumažinti tee naudos. Dažniausiai yra Trišakiai su paties įleidimo ir išleidimo dydžio. Kai kurie pramonės Trišakiai yra tiesios Tee, sumažinti Tee, dvigubo filialas Tee, dvigubo filialas sumažinti Tee, kūginę Tee, dvigubo filialas kūginę Tee, Bullhead Tee, kūginę sumažinti Tee, dvigubo filialas kūginę sumažinti Tee, tangentinis Tee, ir dvigubas filialas liečia Tee.The virš Trišakiai skirstomi į kategorijas pagal jų formų ir struktūra. Jie taip pat gali būti klasifikuojami remiantis paraiška, jos turi atlikti.

Htongsteel yra viena iš pirmaujančių Kinijos vamzdžio tee gamintojai ir tiekėjai, jei norite pirkti arba įsigyti aukštos kokybės tee pro profesionali kompanija, gamyklos, pardavėjas ir eksportuotojas, prašome nedvejodami susisiekite su mumis.

Specifikacija:

Besiūliai: 1/2 '' - 24'', suvirinti: 24''-96'', storis: SCH10-XXS

Įvertinimas ir medžiagos:

Nerūdijančio plieno: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Legiruotojo plieno: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, VP5, WP9, WP91.

Plieno standartas:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Susijusios paieškos: vamzdžio montavimo Tee, vamzdžio tee, tee vamzdžių, 3 būdas kirsti Tee, kryžius tee, lygus Tee, plieno lygus Tee, nerūdijančio plieno lygus Tee, legiruotojo plieno lygus Tee, reduktorius Tee, plieno reduktorius Tee, nerūdijančio plieno reduktorius Tee, legiruotojo plieno reduktorius Tee.


Pora:Tikslumo vamzdis Kitas:ne

Tyrimo