Vamzdžio Tee

Vamzdžio Tee

Plieno standartas: ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313

Tee yra labiausiai paplitęs vamzdžių montavimas. Jis tiekiamas su visais moteriškų sriegių lizdais, su visais tirpiklio suvirinimo lizdais arba su priešingomis tirpiklio suvirinimo lizdomis ir šoniniu lizdu su vidiniais sriegiais. Jis naudojamas skysčių srautui sujungti arba padalinti. Tai yra T formos vamzdžių jungiamosios detalės, turinčios dvi išėjimo angas 90 ° kampu iki jungties su pagrindine linija. Tai yra trumpas vamzdžio gabalas su šoniniu išėjimu. Tee naudojama įvairių diametrų vamzdžiams sujungti arba vamzdžių eigos krypčiai pakeisti. Jie gaminami iš įvairių medžiagų ir yra įvairių dydžių ir apdailos. Jie plačiai naudojami vamzdynų tinkluose transportuoti dviejų fazių skysčių mišinius. Jie skirstomi į: „Equal Tee“ ir „Neequal Tee“.

Kai šakos dydis yra toks pat kaip ir antraštės vamzdžių, naudojama lygi tee, o kai šakos dydis yra mažesnis už antraštės dydį, bus naudojama sumažinta tee. Dažniausiai pasitaiko vienodo dydžio įėjimo ir išleidimo angos. Kai kurie pramoniniai trišakiai yra „Tiesioji Tee“, „Reducing Tee“, „Double Branch Tee“, „Double Branch Reducing Tee“, „Conical Tee“, „Double Branch Conical Tee“, „Bullhead Tee“, „kūgio formos reduktorius Tee“, „Double Branch“ kūgio formos reduktorius Tee, tangential Tee ir dvigubai išsišakojanti tangentinė Tee. . Aukščiau pateiktos trišakės yra suskirstytos į kategorijas pagal jų formas ir struktūrą. Jie taip pat gali būti klasifikuojami pagal programą, kurią jie privalo atlikti.

„Htongsteel“ yra viena iš pirmaujančių Kinijos vamzdžių tee gamintojų ir tiekėjų, jei norite nusipirkti ar įsigyti aukštos kokybės „tee pro“ profesionalų kompaniją, gamyklą, pardavėją ir eksportuotoją, nedvejodami susisiekite su mumis.

Specifikacija:

Besiūliai: 1/2 '' - 24 '', suvirinti: 24 '' - 96 '', storis: SCH10-XXS

Įvertinimas ir medžiaga:

Nerūdijantis plienas: ASTM A403 WP304, 304L, 316, 316L, 321.

Legiruotas plienas: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

Plieno standartas:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

Susijusi paieška: Vamzdžio montavimo tee, vamzdelio tee, vamzdžio tee, 3 kryželių Tee, Cross tee, Equal Tee, Plieninė Equal Tee, Nerūdijančio plieno lygi Tee, Lydinio plieno lygi Tee, Reduktoriaus Tee, Plieno reduktoriaus Tee, Nerūdijančio plieno reduktoriaus Tee , Legiruoto plieno reduktorius.


Pora: Nerūdijančio plieno 90 laipsnių alkūnė

Kitas: Kirsti