Reduktorius

Reduktorius
Pokalbis dabar
Informacija apie

Huitong specialios plieno Co., Ltd yra garsaus Kinija reduktoriaus gamintojas ir tiekėjas, su gamybos gamyklos ir įmonės ir profesinės reduktorius eksportuotojas ir pardavėjo, mes visada yra pasveikinti Jus pirkti ir didmeninė prekyba aukštos kokybės vamzdžio reduktorius, vamzdžio reduktoriai, ekscentriškas reduktorius, koncentrinių reduktorius, plieninių vamzdžių reduktorius iš mūsų gamyklos.

Yra reduktorius leidžia vamzdžio dydžio pokytis hidraulinio srauto reikalavimų sistemos, arba prisitaikyti prie esamų vamzdynų, įvairaus dydžio. Reduktoriai yra paprastai koncentrinių reduktoriai bet ekscentriškas reduktoriai yra naudojami kai reikalinga viršuje arba apačioje-vamzdyno išliktų toks pat.

Htongsteel tapo vieno langelio tirpalas pirmaujanti tiekėja visus jūsų reduktorius reikalavimus. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų ir platintojai reduktoriaus Kinijoje. Mūsų gaminiai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių, tiek namie, tiek užsienyje. Kiekviename skyriuje yra puikiai valdo ir visiškai automatizuota gamybos, siekiant pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus ir greitai paslaugas mūsų klientams.

Produktai:

Koncentrinių reduktorius, anglies plieno CON reduktorius, nerūdijančio plieno CON reduktorius, legiruotojo plieno CON reduktorius, CON reduktorius, ekscentriškas reduktorius, ECC reduktorius, anglinio plieno ECC reduktorius, nerūdijančio plieno ECC reduktorius, legiruotojo plieno Ecc reduktorius.

Dydis:

Besiūliai reduktorius: 1/2" 24", suvirinti reduktorius: 26 "-48".

Storis: SCH20-SCH160

Medžiagos:

ASTM A234WPB, MPK, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

Standartas:

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Susijusi ieška: vamzdžių reduktorius, vamzdžių reduktoriai, ekscentriškas reduktorius, koncentrinių reduktorius, plieninių vamzdžių reduktorius.


Tyrimo