Reduktorius

Reduktorius

Medžiagos: ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

„Huitong Special Steel Co, Ltd“ yra pagrindinis Kinijos reduktorių gamintojas ir tiekėjas, aprūpintas produktyvia gamykla ir įmone. Mes, kaip profesionalūs reduktorių eksportuotojai ir pardavėjai, visada laukiame jūsų perkant ir didmeninės prekybos aukštos kokybės vamzdžių reduktorius, vamzdžių reduktorius, ekscentrikus. reduktorius, koncentrinis reduktorius, plieninių vamzdžių reduktorius iš mūsų gamyklos.

Reduktorius leidžia pakeisti vamzdžio dydį, kad atitiktų sistemos hidraulinio srauto reikalavimus, arba pritaikyti esamus skirtingo dydžio vamzdynus. Reduktoriai paprastai yra koncentriniai reduktoriai, tačiau ekscentriniai reduktoriai naudojami, kai reikia išlaikyti tą patį viršutinį vamzdžio ar dugno lygį.

Reduktorius

„Htongsteel“ tapo pagrindiniu visų jūsų reduktoriaus reikalavimų teikimo sprendimų teikėju. Mes esame viena didžiausių reduktoriaus eksportuotojų ir atsargų tiekėjų Kinijoje. Mūsų produktai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių tiek namuose, tiek užsienyje. Kiekvienas skyrius yra valdomas nepriekaištingai ir yra visiškai automatizuotas, kad klientams galėtų pasiūlyti geriausios kokybės produktus ir greitas paslaugas.


Reduktorius【Produktai】

Koncentrinis reduktorius, Anglies plieno CON reduktorius, Nerūdijančio plieno CON reduktorius, Legiruoto plieno CON reduktorius, CON reduktorius, Ekscentrinis reduktorius, ECC reduktorius, anglies plieno ECC reduktorius, Nerūdijančio plieno ECC reduktorius, Legiruoto plieno ECC reduktorius.


【Dydis】

Išoriniai skersmenys: besiūlis reduktorius: 1/2 ”- 24”, suvirintas reduktorius: 26 ”- 48”.

Storis: SCH20 - SCH160


【Medžiagos】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【Standartinis】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Susijusi paieška: vamzdžių reduktoriai, vamzdžių reduktoriai, ekscentrinis reduktorius, koncentrinis reduktorius, plieninis vamzdžių reduktorius.Maloniai kviečiame siųsti mums užklausas, geriausia kaina jums bus atsiųsta netrukus!

Pora: Kirsti

Kitas: ne