Reduktorius

Reduktorius

Huitong Special Steel Co, Ltd "yra žinomas Kinijos reduktorius gamintojas ir tiekėjas, įrengtas produktyvus gamyklos ir įmonės ir kaip profesionalus reduktorius eksportuotojas ir pardavėjas, mes visada sveikiname pirkti ir didmeninė aukštos kokybės vamzdžių reduktorius, vamzdžių reduktoriai, ekscentriškas reduktorius.

Pokalbis dabar

Informacija apie

Huitong Special Steel Co, Ltd "yra pirmaujanti Kinija reduktorius gamintojas ir tiekėjas, įrengtas produktyvus gamyklos ir įmonės ir kaip profesionalus reduktorius eksportuotojas ir pardavėjas, mes visada sveikiname pirkti ir didmeninė aukštos kokybės vamzdžių reduktorius, vamzdžių reduktoriai, ekscentriškas reduktorius, koncentrinis reduktorius, plieno vamzdžių reduktorius iš mūsų gamyklos.


Reduktorius leidžia keisti vamzdžio dydį, kad atitiktų sistemos hidraulinius srauto reikalavimus, arba prisitaikyti prie esamo skirtingo dydžio vamzdynų. Reduktoriai paprastai yra koncentriniai reduktoriai, tačiau, kai reikia išlaikyti tą patį viršutinio ar apatinio vamzdžio lygį, naudojami ekscentriški reduktoriai.


Reducer


„Htongsteel“ atsirado kaip vieno langelio sprendimo lyderis visiems jūsų „reduktoriaus“ reikalavimams. Mes esame viena iš didžiausių eksportuotojų ir atsargų Reducer Kinijoje. Mūsų produktai buvo plačiai naudojami daugelyje sričių tiek namie, tiek užsienyje. Kiekvienas departamentas yra tobulai valdomas ir visiškai automatizuotas, kad klientams pasiūlytų geriausius kokybės produktus ir greitąsias paslaugas.


Reducer【Produktai】

Koncentrinis reduktorius, anglinio plieno CON reduktorius, nerūdijančio plieno CON reduktorius, lydinio plieno CON reduktorius, CON reduktorius, ekscentrinis reduktorius, ECC reduktorius, anglies plieno ECC reduktorius, nerūdijančio plieno ECC reduktorius, lydinio plienas Ecc reduktorius.


【Dydis】

Out Diameters: besiūlių reduktorių: 1/2 ”- 24”, suvirintas reduktorius: 26 ”- 48”.

Storis: SCH20 - SCH160


【Medžiagos】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【Standartinis】

ANSI, ISO, JIS, DIN, BS, GB

Susijusios paieškos: vamzdžių reduktoriai, vamzdžių reduktoriai, ekscentrinis reduktorius, koncentrinis reduktorius, plieno vamzdžių reduktorius.Jūs esate sveikintinas, kad atsiųstumėte mums užklausas, geriausia citata jums bus išsiųsta netrukus!

Pora:90 laipsnių alkūnė Kitas:Kirsti

Tyrimo